ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo,
tel.: 58 672 17 15

Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

Aktualności

Dzień Bezpiecznego Internetu

Szacunek to pojęcie, które zawiera w sobie bardzo wiele treści. To istotna wartość, bez której nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania i tolerancji. Brak poszanowania innych osób, ich prywatności czy odmiennych poglądów skutkuje niepokojącymi zjawiskami, które pojawiają się w internecie.

więcej
„Zabawa Karnawałowa w ZOO” – nasze „świetliki” nagrodzone

Nasze ,,Świetliki’’ wzięły udział w konkursie plastycznym „Zabawa Karnawałowa w ZOO”, organizowanym przez Wejherowskiej Centrum Kultury. Dwie z naszych uczennic zostały nagrodzone.

więcej
KONKURS FOTOGRAFICZNY - „OBERWUJĘ PRZYRODĘ”

Zapraszamy uczniów klas IV – VIII oraz klas III oddziałów gimnazjalnych do udziału w konkursie fotograficzno-ekologicznym. Organizatorem konkursu jest Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki”.

więcej
Uwaga! MAM TALENT!

8 marca odbędzie się w naszej szkole konkurs. Zachęcamy do pochwalenia się swoimi talentami! Aby wziąć udział w rywalizacji, należy zgłosić się do wychowawcy, który dokona wpisu na listę uczestników.

więcej
„Ósemka” we wspomnieniach

„Wspomnienia można opowiadać setki razy. To przecież najlepsze co się ma z życia.” W związku ze zbliżającym się 60 – leciem Szkoły Podstawowej nr 8 zachęcamy uczniów oraz absolwentów Ósemki do spisania swoich wspomnień związanych ze szkołą.W zakamarkach pamięci uczniów i absolwentów, zarówno tych starszych jak i młodszych, na pewno znajdują się miłe chwile spędzone w murach naszej szkoły, którymi warto się podzielić.

więcej
Projekt Budżetu Obywatelskiego "Umiem pływać"

Zakończyła się rekrutacja do projektu "Umiem pływać" finansowanego przez miasto Wejherowo w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zamieszczamy listę osób, które zakwalifikowały się do udziału w zajęciach odbywających się na krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie, ul. Nanicka 22.

więcej
60 kartek na 60-lecie szkoły

Szanowni Absolwenci "Ósemki"! W tym roku szkoła obchodzi 60-lecie. W związku z tym zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą. Bez względu na to, w którym miejscu na świecie obecnie Państwo przebywacie, wyślijcie do szkoły kartkę z pozdrowieniami. W maju zostanie przygotowana mapa ukazująca miejsca, z których dotarły kartki.

więcej
„Małe Miasto Wejherowo 2019”

Uczniowie z pięciu wejherowskich szkół podstawowych w dniach 21.01.-25.01.19 brali udział w projekcie edukacyjnym „Małe Miasto Wejherowo 2019” organizowanym przez Fundację „Dom mojego Brata”. Podczas pięciodniowych warsztatów uczestnicy poprzez zabawę i praktyczną naukę poznawali wartość pieniądza, uczyli się zarządzania własnym budżetem, a także tego, jak funkcjonuje gospodarka.

więcej
„Zabierz książkę na ferie”

Kochani uczniowie klas 1 – 3. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie „Zabierz książkę na ferie”. W bibliotece szkolnej czeka na Was mnóstwo ciekawych książek. Nasza biblioteka wzbogaciła się o kilkaset tytułów książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

więcej
„Z książką mi do twarzy”

Zapraszamy uczniów klas 4- 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum do udziału w konkursie „Z książką mi do twarzy”. Pokaż, że z książką jest Ci do twarzy!

więcej
Komunikat

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

[x] ZAMKNIJ