Dzień Pluszowego Misia – podsumowanie

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom oraz rodzicom, zaangażowanym w tegoroczną akcję Dnia Pluszowego Misia na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Uprawnienie do przejazdów bezpłatnych dla uczniów szkoły podstawowej

Od dnia 01 stycznia 2018 roku wprowadzone zostaje w wejherowskiej komunikacji miejskiej nowe uprawnienie do przejazdów bezpłatnych dla dzieci szkół podstawowych z Wejherowa, Redy i Luzina.

Kiermasz! Kiermasz!

12 grudnia 2016r.od godziny 16.00 oraz 13.12 od godz.8.00 w budynku szkoły przy ul.Nanickiej 22 odbędzie się Szkolny Kiermasz Świąteczny.

Konsultacje

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na konsultacje dla rodziców, które odbędą się 12 grudnia 2017r.

AKCJA CZEKOLADA! POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM.

Zbiórka słodyczy do piątku 15 grudnia w świetlicy szkolnej.

Zerówkowicze „U Bąbli”

Na początku ubiegłego tygodnia nasze dwie najmłodsze grupy szkole miały przyjemność uczestnictwa w warsztatach kulinarnych w restauracji „U Bąbli” w Bolszewie. Dzieci zgłębiały tajniki robienia pizzy na cienkim cieście.

Uszyj gwiazdkę na Gwiazdkę!

We wtorek, 28 listopada spotkaliśmy się, aby wspólnie szyć świąteczne ozdoby na świąteczny kiermasz charytatywny. Frekwencja dopisała. O godzinie 15.00 nie było już miejsca w czytelni i niektóre osoby musiały rozlokować się w pomieszczeniu wypożyczalni!

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów

Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji rejonowych Konkursu języka polskiego dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018

Obchody Dnia Osób Niepełnosprawnych w Wejherowskim Centrum Kultury

1 grudnia w Wejherowskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne z  powiatu wejherowskiego.

Mikołajki w Jumpcity

7 grudnia klasa 3e udała się do parku trampolin Jumpcity. Jest to nowy obiekt z dużą ilością trampolin i innych atrakcji do akrobacji.