„Razem można zobaczyć więcej”

2016-12-13

Biblioteka szkolna zaprasza do obejrzenia wielkoformatowych zdjęć, których autorami są uczniowie klas 1-6 SP Gdyńskiej Szkoły Społecznej. Fotografie te są częścią wystawy „Razem można zobaczyć więcej” prezentowanej jednocześnie w różnych miejscach Gdyni (filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni, Szkołach Podstawowych). W naszej szkole swoje fotografie prezentują Leon Guzek, Karina Kącicka, Mateusz Ledóchowski, Milena Wołoszyk oraz Krzysztof Wójcik. Projekt ten powstał w ramach rządowego programu „Bezpieczna+”. Dziękujemy młodym artystom i zapraszamy do oglądania ich dzieł!!!

Prezentując prace uczniów Gdyńskiej Szkoły Społecznej kontynuujemy współpracę rozpoczętą w czerwcu 2015 roku, kiedy to fotografie naszych uczniów z cyklu „Spacer po Wejherowie” można było obejrzeć w Galerii Sztuki Szkolnej tejże szkoły.