ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo,
tel.: 58 672 17 15

Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

Jubileusz szkoły

„Wspomnienia można opowiadać setki razy. To przecież najlepsze co się ma z życia.” Jean – Claude Izzo

W związku ze zbliżającym się 60 – leciem Szkoły Podstawowej nr 8 zachęcamy uczniów oraz absolwentów Ósemki do spisania swoich wspomnień związanych ze szkołą.W zakamarkach pamięci uczniów i absolwentów, zarówno tych starszych jak i młodszych, na pewno znajdują się miłe chwile spędzone w murach naszej szkoły, którymi warto się podzielić.

Liczymy, że zechcecie przyłączyć się do przygotowań związanych z obchodami Jubileuszu Szkoły. Każdy może dorzucić swoją cegiełkę do powstającej publikacji. Prosimy o nadsyłanie prac do 15 lutego 2019 roku na adres wejherowskaosemka@gmail.com lub bezpośrednie przekazanie do sekretariatu szkoły ewentualnie nauczycielom języka polskiego.

Czekamy na Wasze prace !

Organizatorzy:

Szkoła Podstawowa nr 8

Rada Rodziców SP nr 8

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Absolwenci "Ósemki"!

W tym roku szkoła obchodzi 60-lecie. W związku z tym zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą. Bez względu na to, w którym miejscu na świecie obecnie Państwo przebywacie, wyślijcie do szkoły kartkę z pozdrowieniami. W maju zostanie przygotowana mapa ukazująca miejsca, z których dotarły kartki.

Z góry dziękujemy.

Organizatorzy

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 8

ul. Nanicka 22

84-200 Wejherowo

woj. pomorskie

Komunikat

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

[x] ZAMKNIJ