Jubileusz szkoły

„Wspomnienia można opowiadać setki razy. To przecież najlepsze co się ma z życia.” Jean – Claude Izzo

W związku ze zbliżającym się 60 – leciem Szkoły Podstawowej nr 8 zachęcamy uczniów oraz absolwentów Ósemki do spisania swoich wspomnień związanych ze szkołą.W zakamarkach pamięci uczniów i absolwentów, zarówno tych starszych jak i młodszych, na pewno znajdują się miłe chwile spędzone w murach naszej szkoły, którymi warto się podzielić.

Liczymy, że zechcecie przyłączyć się do przygotowań związanych z obchodami Jubileuszu Szkoły. Każdy może dorzucić swoją cegiełkę do powstającej publikacji. Prosimy o nadsyłanie prac do 15 lutego 2019 roku na adres wejherowskaosemka@gmail.com lub bezpośrednie przekazanie do sekretariatu szkoły ewentualnie nauczycielom języka polskiego.

Czekamy na Wasze prace !

Organizatorzy:

Rada Rodziców SP nr 8

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Absolwenci "Ósemki"!

W tym roku szkoła obchodzi 60-lecie. W związku z tym zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą. Bez względu na to, w którym miejscu na świecie obecnie Państwo przebywacie, wyślijcie do szkoły kartkę z pozdrowieniami. W maju zostanie przygotowana mapa ukazująca miejsca, z których dotarły kartki.

Z góry dziękujemy.

Adres:

ul. Nanicka 22

woj. pomorskie

My School

Konkurs języka angielskiego z okazji 60-lecia szkoły dla uczniów klas IV-VIII SP i oddziałów gimnazjalnych.

1. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu naszej szkoły w formie LAPBOOKA.

2. Warunki do spełnienia:

• praca musi być wykonana w języku angielskim w zespole przynajmniej 2-osobowym.

3. Ocenianiu podlegać będzie:

• forma pracy w postaci LAPBOOKA,

• pomysłowość w przedstawieniu zagadnienia,

• poprawność językowa,

• estetyka wykonania.

5. Termin oddania pracy mija 26.04.2019r.

• gotową pracę należy oddać nauczycielowi języka angielskiego,

• praca musi być podpisana (imiona i nazwiska autorów, klasa).

6. Wyróżnieni uczniowie otrzymają upominki i celująca ocenę cząstkową z języka angielskiego, a ich prace zostaną umieszczone na wystawie z okazji obchodów 60-lecia szkoły.

Zapraszamy do udziału!

Organizatorzy: nauczyciele języka angielskiego