Terapię logopedyczną prowadzi mgr Teresa Werno

Kilka słów o mnie:

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim oraz Podyplomowe Studia Wczesnej Interwencji Logopedycznej na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi z różnego rodzaju zaburzeniami mowy.

Kilka słów o terapii:

Dzieci, u których zdiagnozowano wady wymowy uczestniczą w terapii logopedycznej. Jej głównym zadanie jest kształtowanie prawidłowej mowy poprzez korygowanie zaburzeń w zakresie strony fonetycznej, leksykalnej, gramatycznej. W przebiegu terapii bardzo ważna jest systematyczna praca w domu. Zachęcam rodziców do uczestnictwa w konsultacjach logopedycznych (dokładne terminy zostaną udostępnione na stronie internetowej szkoły).

Godziny pracy:

• poniedziałek 8:15 – 13:15